Antonín Baudyš

Zde píši o zajímavých lidech kolem sebe

Jiří Kubík - učitel astrologie
Jiří Kubík - učitel astrologie
S Jirkou se známe někdy od roku 1998. Astrologické pojetí mého táty jej stejně jako mne dosti ovlivnilo. Jirka žije v Plzni, kde pracuje jako právník na tamním magistrátě, hraje badminton, žije se ženou a synáčkem. S Jirkou máme v úmylsu napsat společně učebnici astrologie, oba ji učíme už dostatečně dlouho.
Patrik Balint - business analytik
Patrik Balint - business analytik
Potom, co si Patrik odpracoval 20 let jako regresní terapeut, zjistil, že může své zkušenosti o lidské psychice přenést komplet na fungování společnosti a firem. A daří se mu to více než dobře. Pomohl k rozjezdu špičkovým projektům v gastronomii i ve školství, v Čechách i na Slovensku. +421 905 620 354, balint@analyzuje.sk
Tomáš Prokopič - relaxační hudba
Tomáš Prokopič - relaxační hudba
Tomáš Prokopič prošel pozoruhodnou cestou. Od špičkového programátora se posunul k hudbě a k malování. A hudbu, kterou skládá, pokládám za to nejlepší, co v současnosti vzniká. Snese srovnání s těmi nejlepšími skladateli, jako je Deuter či Pablo Arelano. Sám Tomáš říká: " U této hudby si krásně odpočinete a naladíte se na vibrace z dalekého vesmíru. " Tomáš je zároveň tvůrcem redakčního systému Mojito, na kterém provozuji tyto svoje stránky. Jeho hudbu a jeho obrazy najdete na http://www.prokopic.cz
Markéta Doubravská - Genové klíče
Markéta Doubravská - Genové klíče
S Markétou jsme se seznámili až po našem přistěhování se do Šumperka v roce 2010. Markéta se věnuje malování a intuitivnímu tanci, v roce 2015 vydala český překlad knihy "Genové klíče" britského přírodovědce, filozofa a mystika, Richarda Rudda. Četba genových klíčů mi rozšiřuje mé chápání toho, kdo mi lidé jsme a jak fungujeme. A Markétě jsem nesmírně vděčný za to, že uvěřila tomu, že knihu má s týmem svých kolegů a kolegyň přeložit a vydat.
Jiří Hrubec, kouč a terapeut
Jiří Hrubec, kouč a terapeut
Každý den si povídám alespoň jeden rozhovor jdoucí více do hloubky se dvěma lidmi. Se svojí ženou Kristinou a s mým kamarádem Jirkou. Se kterým tvoříme společně projekt Horoskopy pro Radost.cz Jirka je nápaditý kouč, terapeut a průvodce životem. Našimi rozhovory mi za posledních devět let dovolil tolik si toho uvědomit, že jeho přítomnost do mne vepsala trvalý otisk. Charakterizují jej ohleduplnost k lidské citlivosti a k potřebám každého jednotlivce. Až budete cítit, že byste si s takovým člověkem také rádi promluvili, jeho telefon je 732.105.432 anebo mail (jiri.hrubec@gmail.com)
Ctirad Hemelík - tvůrce mnoha věcí
Ctirad Hemelík - tvůrce mnoha věcí
Ctirad si mne našel někdy v roce 2004, přál si naplánovat začátek esoterického veletrhu, v době, kdy se odštěpil od Incheby na Výstavišti. Od té doby se máme rádi a jsme si užiteční, když se k tomu naskytne příležitost. Ctirad dostal do Česka Deepak Chopru, který se vzpíral, vzpíral. Zbývá k nám dostat už jen Eckharta Tolleho. Který se také vzpírá, vzpírá :-) Jsem vděčný za naše přátelství, bavíš mne tím, co děláš. A děláš to dobře.
Jiří Kadlec
Jiří Kadlec
Jirka Kadlec, aneb naše karma má mnoho podob. S Jirkou jsme se seznámili v roce 97 když jsme začali oba chodit ve stejném týdnu do stejného kurzu taiči a do stejného kurzu astrologie. To nevymyslíte, pravděpodobnost jedna ku pěti tisícům. Jirka mi ve stejný týden nabídnul práci učitele němčiny a později mi postavil fantastickou webovku, kterou stovky lidí milovaly. Legendární astrolab. Dnes už jsme zase dál. Jirkova firma rozděluje O2 na mobilní a fixní divizi, kupříkladu. A když se vidíme, povídáme si o tom nejlepším, co naše životy obsahují. Díky za takové přátele. Jednou Ti to všechno vrátím :-)