Antonín Baudyš

Rozhovory pro média z poslední doby

Chcete být šťastní ve vztahu? Naučte se být šťastn
Chcete být šťastní ve vztahu? Naučte se být šťastní bez něho.
1. 2. 2016
Rozhovor s Antonínem Baudyšem pro Ženu a život (leden 2016): Má vůbec smysl ptát se, co bude? Neodvádí to pozornost od žití tady a teď? Historická astrologie má opravdu takové renomé, že lidem oznamuje, co bude. Ale každý astrologický vliv se dá přečíst vícero způsoby, a astrologové to při konzultacích
i říkají. Umožní vám tím přijmout fakt, že si o věcech rozhodujete sami. Kromě toho se za posledních dvacet let v celé populaci významně posunula kvalita vědomí lidí.
Rozhovor pro studentský časopis FSV UK
Rozhovor pro studentský časopis FSV UK
26. 11. 2015
Studentka FSV UK, Barbora Loudová, mne oslovila, neboť píše článek do školního časopisu o esoterice, astrologii a věštění. Navíc by podle jména mohla být teoreticky vnučkou mého kamaráda fotografa Josefa Loudy. Tak do toho!
Rozhovor pro Zen (příloha E15)
Rozhovor pro Zen (příloha E15)
4. 9. 2015
„Jedničkáři,“ usmál se lišácky studovaný filozof a teolog Antonín Baudyš (41) na fotografku Báru, zatímco stál v džínách a tričku po pás v bazénu u jednoho penzionu v Krkonoších. S manželkou Kristýnou tam zavítal na šestidenní tantrický kurs.
„Nemoc nás vede, abychom udělali něco jinak,“ říká
„Nemoc nás vede, abychom udělali něco jinak,“ říká astrolog Antonín Baudyš.
27. 8. 2015
Známý český astrolog Antonín Baudyš má dar svými odpověďmi brilantně vystihnout podstatu. V rozhovoru pro Celostní medicínu odpovídá, jak vyléčit sebe, vztahy i celou společnost.