Antonín Baudyš
Prevence nádorových onemocnění
Prevence nádorových onemocnění
12. 9. 2017
Na naše zdraví myslíme po 40. roce života více než před ním. A hledáme pro sebe tu nejlepší cestu. Obávané onemocnění však zatím stojí jakoby ve stínu. Chybí prevence, chybí data, fakta, chybí aktivní přístup. Jeho příčiny jsou však díky výzkumům stále srozumitelnější. A s tím se více a více ukazuje, jak si perfektní zdraví zachovat.
Tajemství ženského sebevědomí
Tajemství ženského sebevědomí
20. 8. 2017
Prohlubte svou vnitřní sebedůvěru a naučte se o ní pečovat. Tento kurz vám pomůžeme vybudovat vaše sebevědomí z několika hlavních stavebních kamenů.

Pochopíte, že je třeba obejít patriarchální model, který s ženským sebevědomím nepočítá. Zjistíte, jak se dostat do pásma, ve kterém je vám jedinou autoritou váš vnitřní hlas. Zjistíte, jakým způsobem nás svazují a omezují tzv. role, které vycházejí z typizovaných obrazů ženství. Tyto role ničí naše sebevědomí, protože hubí přirozenost, nenucenost a vlastní volbu. Stačí je jen prohlédnout a tím je jednou provždy opustit.
Videokurz partnerské astrologie 2017
Videokurz partnerské astrologie 2017
15. 5. 2017
Partnerství a vztahy zůstávají středem zájmu o astrologii. Růst mých zkušeností a posun mého chápání mne přivedl k vytvoření nového, rozsáhlého a krásnějšího videokurzu. Natáčený v Řecku, v klidu a bez spěchu. V tomto kurzu se učíte poznávat, jaká je výbava muže či ženy pro vztah. Co kdo očekává a reálně přináší. Jaká je emoční a jakoby osudová výbava pro život ve dvou. A hlavně se v druhé části učíte horoskopy srovnávat. Mezi partnery, rodiči a dětmi, kolegy v práci či podnikání.
Videokurz partnerské astrologie 2012
Videokurz partnerské astrologie 2012
17. 3. 2017
Pokud se chcete naučit horoskopy srovnávat mezi sebou, poznat partnerské dispozice muže a ženy, odhadnout, jak tito dva půjdou dohromady, jak se budou vzájemně ovlivňovat a jak si společně vedou v tom kterém období, tento kurz je pro vás jako dělaný.
Videokurz tarotu Rider-Waite
Videokurz tarotu Rider-Waite
8. 3. 2017
Tarot používám vždy, když z horoskopu nemohu dostat informace, které potřebuji. Učím tarot od roku 2001, Rider-Waite je naprosto dokonalý. Můžete se jej se mnou nyní naučit i Vy. Je to o významech karet, o tom, jak se karet ptát a jak číst kombinace karet. A hlavně je to úžasná zábava! :-)
Základy astrologie na 9h
Základy astrologie na 9h
10. 2. 2017
Aneb Tvůj horoskop Ti napoví, kdo jsi. Tento kurz je unikátní tím, že Vás během pouhých 9 hodin naučí rozumět astrologii. Znamení, planety, domy, aspekty, horoskopy, příklady. Prostě se horoskopu naučíte rozumět. V prvé řadě svému vlastnímu. Své astroznalosti jsem koncentroval do těchto videí. Tento kurz je (po kurzu excelu) nejvíce kupovaným u společnosti VímVíc.