Antonín Baudyš
Letní videoškola astrologie 2020
Letní videoškola astrologie 2020
6. 7. 2020
LETNÍ VIDEOŠKOLA ASTROLOGIE 2020

Natočil jsem veškeré videokurzy a hledal, jestli ještě něco zbývá. V šesti lekcích si ukážeme klíčová témata našeho života: maminka, tatínek, děti, bydlení, zdaví a intelekt. Ostatní témata, vztahy a profese jsem již probral v předchozích videokurzech.
Horoskopy pozoruhodných osobností
Horoskopy pozoruhodných osobností
18. 6. 2019
Pokud se chcete horoskopy naučit vykládat do hloubky, potřebujete jich vidět mnoho a podstatné prvky z nich si zapamatovat. Na astrologii je tím podstatným, umět spatřit jedinečnost člověka. Pojďte tedy nahlédnout do výkladového umění i vy. Na příkladech 160 světových osobností veřejného života.
Videokurz prognostické astrologie
Videokurz prognostické astrologie
11. 4. 2018
Touhou astrologa je, aby jeho odhady budoucnosti dávaly smysl a pomáhaly jemu i druhým v dosažení plnohodnotného života. A ač to s námi život někdy sehraje ještě jinak, než jsme si představovali, v horoskopu jsou přesto indicie všech dějů a situací vidět. Naučte se je číst s pomocí tohoto nového kurzu. Bude vám k dispozici pět silných prognostických technik.
Videokurz partnerské astrologie 2017
Videokurz partnerské astrologie 2017
15. 5. 2017
Partnerství a vztahy zůstávají středem zájmu o astrologii. Růst mých zkušeností a posun mého chápání mne přivedl k vytvoření nového, rozsáhlého a krásnějšího videokurzu. Natáčený v Řecku, v klidu a bez spěchu. V tomto kurzu se učíte poznávat, jaká je výbava muže či ženy pro vztah. Co kdo očekává a reálně přináší. Jaká je emoční a jakoby osudová výbava pro život ve dvou. A hlavně se v druhé části učíte horoskopy srovnávat. Mezi partnery, rodiči a dětmi, kolegy v práci či podnikání.
Videokurz tarotu Rider-Waite
Videokurz tarotu Rider-Waite
8. 3. 2017
Tarot používám vždy, když z horoskopu nemohu dostat informace, které potřebuji. Učím tarot od roku 2001, Rider-Waite je naprosto dokonalý. Můžete se jej se mnou nyní naučit i Vy. Je to o významech karet, o tom, jak se karet ptát a jak číst kombinace karet. A hlavně je to úžasná zábava! :-)
Základy astrologie na 9h
Základy astrologie na 9h
10. 2. 2017
Aneb Tvůj horoskop Ti napoví, kdo jsi. Tento kurz je unikátní tím, že Vás během pouhých 9 hodin naučí rozumět astrologii. Znamení, planety, domy, aspekty, horoskopy, příklady. Prostě se horoskopu naučíte rozumět. V prvé řadě svému vlastnímu. Své astroznalosti jsem koncentroval do těchto videí. Tento kurz je (po kurzu excelu) nejvíce kupovaným u společnosti VímVíc.