Antonín Baudyš

Jak přemýšlím & co mne zaujalo

Můj příběh s astrologií ve zkratce
Můj příběh s astrologií ve zkratce
27. 3. 2016
MÉ SETKÁNÍ S ASTROLOGIÍ
Astrologii jsem se začal učit v roce 1993, když jsem byl druhý rok v řádovém noviciátu. Nebylo jisté, zda v něm budu moci zůstat a tak jsem si hledal plán B. Astrologie se životem v církevním řádu nešla dohromady. Po svém odchodu z řádu, v létě 1996 jsem si nechal vystavit živnostenský list a své začátečnické výklady horoskopu jsem začal nabízet jako službu.
Divna Ljubojević
Divna Ljubojević
24. 12. 2015
Zaujal mne zpěv srbské interpretky ortodoxní hudby. Divna Ljubojević (Дивна Љубојевић) narozena 7. dubna 1970. Nejdříve jsem její zpěv zachytil náhodou, úplně mne zaskočil, ale neměl jsem prostor jej víc vnímat. Jsem sám bývalý zpěvák chrámové hudby, mé ucho je vycvičené. Postupně jsem se ke zpěvu Divny Ljubojević vracel, až jsem se začal ptát, kdo je ta žena a jaký má horoskop.

Naše kvality & podpora vesmíru
Naše kvality & podpora vesmíru
21. 11. 2015
Každý z nás se narodil. V té chvíli vznikl náš horoskop a jeho vyzařování stále platí. Ukazuje, jakým způsobem je každý z nás jedinečný a nezaměnitelný. Při dobrém výkladu našeho horoskopu se dostáváme do kontaktu sami se sebou. Horoskop je unikátní životní nápovědou na cestě životem a každý máme ten svůj. Respektuji, že ten kdo tuto zkušenost zatím neudělal, na to může mít skeptický pohled.
Má zkušenost s astrologií
Má zkušenost s astrologií
14. 11. 2015
Do astrologického prostředí jsem vstoupil před 19 lety. Mimochodem jako slon v porcelánu. Nadupaný mládím a sebedůvěrou. Byl jsem přesvědčený, že mám k dispozici nástroje, se kterými mohu pomáhat lidem ke správným rozhodnutím. V podstatě jsem se pokoušel druhé lidi jakoby zarovnat do souladu s jejich horoskopem a aktuálními ukazateli.